Комунальне некомерційне підприємство «Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердянської міської ради | Час роботи - з 8:00 до 20:00

Невідкладна допомога

15-63,
+38 066 736-76-31

Реєстратура

+38 06153 7-22-15
+38 06153 4-15-27

Запис на прийом до лікаря

Записатися онлайн

Вакцина готує ваш організм до боротьби з певною інфекцією, вірусом або хворобою. Вакцини містять неактивні або ослаблені фрагменти патогену, які спричинюють або імітують хворобу.

Це спонукає імунну систему розпізнавати інфекцію і виробляти антитіла для боротьби з нею. У більшості людей цей процес відбувається непомітно, але іноді можливі побічні ефекти, як-от біль у місці щеплення або тимчасова лихоманка

Згодом у вас формується імунітет до цієї хвороби.

Чи безпечні вакцини?

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), вакцинацію вважають одним з найбільших медичних досягнень сучасного світу.

Центр контролю та профілактики захворювань запевняє: вакцини ретельно перевіряють, перш ніж вивести їх на ринок.

Експерти попереджають, успіхи вакцинації проти Covid-19 ми зможемо побачити лише через кілька місяців, а повне повернення до норми може відбутися через кілька років.

Чому варто вакцинуватися?

Деяких людей непокоїть, що вакцини від Covid-19 були виготовлені надто швидко. Дійсно, зазвичай на розробку і випробування вакцин йдуть роки, однак глобальна зацікавленість у пошуку рішення прискорили цей процес.

Як зазначає Центр контролю та профілактики захворювань, вакцина забезпечує захист від зараження, а також допомагає захистити інших. Вона також є найважливішим способом виходу з пандемії.

Загальна вакцинація від Covid-19 вже показала свою ефективність в Ізраїлі, рівень захворюваності у людей старше 60-х років знизився.

За оцінками ВООЗ, для зупинки передачі вірусу імунітет має виробитися у 65-70% населення, тому потрібно вакцинуватися.

Щеплення мільярдів людей зупинить поширення коронавірусу і створить колективний імунітет.

Що швидше ми його отримаємо, то швидше зможемо повернутися до звичного життя.

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердянської міської ради запрошує жителів міста на вакцинацію!!!

Пам’ятка-запрошення на вакцинацію:

Вакцинація проходить в п’ять етапів. З 22.03.2021 року розпочався другий етап вакцинації. На сьогодні запрошуємо на вакцинацію працівників медичних закладів усіх форм власності, соціальних працівників, людей віком 70 років і старше, працівників громадського здоров’я.

Протипоказання: алергічні реакції на попередні щеплення від інших інфекцій, тяжкі алергічні реакції в анамнезі, будь-які захворювання в гострому періоді з лихоманкою.

 1.Перед вакцинуванням проти Covid-19 особливої підготовки не потребується.

2. Після вакцинування необхідно дотримуватися маскового режиму та всіх правил карантину.

5. Для запису на вакцинацію звертатися до лікаря, з яким заключена декларація, для вирішення дати та часу вакцинації.

Усі щеплення є добровільними й безоплатними.