Комунальне некомерційне підприємство «Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердянської міської ради | Час роботи - з 8:00 до 20:00

Невідкладна допомога

15-63,
+38 066 736-76-31

Реєстратура

+38 06153 7-22-15
+38 06153 4-15-27

Запис на прийом до лікаря

Записатися онлайн

Шановні мешканці міста! В умовах карантину, встановленого в Україні, лікарі Комунального некомерційного підприємства «Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердянської міської ради звертаються до Вас з проханням зберігати спокій, не піддаватись паніці, приймати до уваги тільки достовірну інформацію, надану Міністерством охорони здоров’я України.

При симптомах респіраторних захворювань залишайтесь вдома та обов’язково зателефонуйте лікарю, з яким заключили декларацію, для вирішення подальших Ваших дій та необхідного лікування.

Пацієнтам з хронічними захворюваннями (серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, захворювання органів дихання тощо) та людям старшим 60-ти років, також рекомендуємо вирішувати всі свої питання з сімейним лікарем у телефонному режимі. Лікар надасть Вам інформацію щодо необхідного лікування, профілактичних заходів, надасть консультацію щодо Ваших дій в умовах карантину.

Лікар, з яким Ви заключили декларацію, надасть Вам електронний рецепт за програмою «Доступні ліки» без Вашого відвідування амбулаторії. На Ваш телефон прийде СМС, зверніться до аптеки для отримання ліків.

Будьте відповідальними за своє здоров’я та здоров’я оточуючих Вас людей! Скоротіть контакти з іншими людьми, дотримуйтесь правил особистої гігієни, гігієни свого житла, часто мийте руки.

Всім нам витримки та збереження здоров’я!